Kontakt   |    O nas    |    Aktualności

Facebook Dgraf-zaproszenia ślubne

ZAMÓW ZAPROSZENIA

przez stronę WWW -- E-MAILOWO lub SALONIE :)

 

18-stka Urodziny

DG 05 z dowolnym Nadrukiem i personalizacją Gościa w środku zaproszenia cena: 2,70 sztuka
Zaproszenie na 18-ste urodziny Wykonane z wysokiej jakości ozdobnego papieru, wykonane profesjonalnymi maszynami introligatorskimi. Kolorowy wzór okładki wykonany techniką precyzyjnego druku cyfrowego. Do każdego zaproszenia dodana biała ozdobna koperta 120g GRATIS.
DG 04 z dowolnym Nadrukiem i personalizacją Gościa w środku zaproszenia cena: 3,50 sztuka
Zaproszeia na 18-ste urodziny. Wykonane z ozdobnego papieru pokrytego satynową przyjemną w dotyku folią. Kolorowy wzór okładki uzyskany innowacyjną techniką druku, uszlachetniony złoconymi elementami. Wymiary karnetu 13,5 cm x 13,5 cm po złożeniu. W zestawie biała ozdobna koperta 120g.
DG 07 z dowolnym Nadrukiem i personalizacją Gościa w środku zaproszenia cena: 2,70 sztuka
Elaganckie zaproszenie na 18 urodziny wykonane z wysokiej jakości ozdobnego papieru Kolorowy wzór okładki z motywem kwitowym wykonany techniką precyzyjnego druku cyfrowego. Wymiary karnetu 13,5 cm x 13,5 cm po złożeniu. Do każdego zaproszenia dodana biała ozdobna koperta 120g GRATIS.
DG 08 z dowolnym Nadrukiem i personalizacją Gościa w środku zaproszenia cena: 3,50 sztuka
Zaproszenie wykonane z niepowlekanego, bezdrzewnego papieru klasy premium z wysokim współczynnikiem białości zapewniający doskonały kontrast dla tekstów i grafiki dodatkowo pokrytego satynową przyjemną w dotyku folią. Kolorowy wzór okładki uzyskany innowacyjną techniką druku, uszlachetniony prawdziwym złoceniem. Wymiary karnetu 13,5 cm x 13,5 cm po złożeniu. W zestawie biała ozdobna koperta 120g.
DG 06 z dowolnym Nadrukiem i personalizacją Gościa w środku zaproszenia cena: 2,70 sztuka
Zaproszenie na 18 urodziny. Czarne, eleganckie zaproszenie wykonane z wysokiej jakości ozdobnego papieru. Kolorowy wzór okładki nadrukowany precyzyjnym drukiem cyfrowym, Wymiary karnetu 13,5 cm x 13,5 cm po złożeniu. Do każdego zaproszenia dodana biała ozdobna koperta 120g GRATIS.
DG 09 z dowolnym Nadrukiem i personalizacją Gościa w środku zaproszenia cena: 3,50 sztuka
Najmodniejsze zaproszenie na 18 urodziny z jednorożcem wykonany z ozdobnego papieru pokrytego satynową przyjemną w dotyku folią. Kolorowy wzór okładki uzyskany innowacyjną techniką druku, uszlachetniony złoconymi elementami. Wymiary karnetu 13,5 cm x 13,5 cm po złożeniu. W zestawie biała ozdobna koperta 120g.i
DG 10 z dowolnym Nadrukiem i personalizacją Gościa w środku zaproszenia cena: 3,50 sztuka
Eleganckie, nowoczesne zaproszenie na 18 urodziny. Okładka wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze ecru, mieniącego się na złoto z precyzyjnym wycięciem laserowym,
Wkładka do wzdruku wykonana ze sztywnego jednostronnie złotego papieru, który daje tło wycięciu laserowemu.
Wymiary karnetu 13,5 cm x 13,5 cm po złożeniu. Do każdego zaproszenia dodana biała ozdobna koperta 120g GRATIS.
DG 11 z dowolnym Nadrukiem i personalizacją Gościa w środku zaproszenia cena: 3,50 sztuka
Eleganckie, nowoczesne zaproszenie na 18 urodziny. Okładka wykonana z wysokiej jakości ozdobnego papieru barwionego w masie w kolorze brązowym z precyzyjnym wycięciem laserowym.
Wkładka do wzdruku wykonana ze sztywnego jednostronnie złotego papieru, który daje tło wycięciu laserowemu.
Wymiary karnetu 13,5 cm x 13,5 cm po złożeniu. Do każdego zaproszenia dodana biała ozdobna koperta 120g GRATIS.
DG 03 z dowolnym Nadrukiem i personalizacją Gościa w środku zaproszenia cena: 2,70 sztuka
Wykonane z wysokiej jakości ozdobnego papieru, wykonane profesjonalnymi maszynami introligatorskimi. Kolorowy wzór okładki wykonany techniką precyzyjnego druku cyfrowego. Wymiary karnetu 13,5 cm x 13,5 cm po złożeniu. Do każdego zaproszenia dodana biała ozdobna koperta 120g GRATIS.
DG 12 z dowolnym Nadrukiem i personalizacją Gościa w środku zaproszenia cena: 2,70 sztuka
Zaproszenie wykonane z wysokiej jakości ozdobnego papieru, Kolorowy, neonowy wzór okładki wykonany techniką precyzyjnego druku cyfrowego w intensywnych barwach. Wymiary karnetu 13,5 cm x 13,5 cm po złożeniu. Do każdego zaproszenia dodana biała ozdobna koperta 120g GRATIS.
DG 02 cena: 2,30 z UNIWERSALNYM TEKSTEM do własnego wypisania. Zaproszenie w stylu eko na 18 urodziny dla dziewczyny, wykonane z niepowlekanego, bezdrzewnego papieru klasy premium.
Zaproszenie składa się ze sztywnej kartki, zadrukowanej dwustronnie z nadrukowanym tekstem do wypisu.
Nadruk imitujący tekturę nawiązuje do stylu eko, a ciekawe czarno białe napisy na okładce przyciągają wzrok.
Wymiary karnetu 13,5 cm x 13,5 cm po złożeniu. Do każdego zaproszenia dodana biała ozdobna koperta 120g GRATIS.
DG 01 cena: 2,30 z UNIWERSALNYM TEKSTEM do własnego wypisania. Modne i nowoczesne zaproszenie na 18 urodziny dla chłopaka, wykonane z niepowlekanego, bezdrzewnego papieru klasy premium z wysokim współczynnikiem białości zapewniający doskonały kontrast dla tekstów i grafiki.
Stylowe zaproszenia wykonane w czarno białej kolorystyce z modnymi czcionkami, świetnie sprawdzi się na osiemnastkę dla każdego chłopaka.
Wymiary karnetu 13,5 cm x 13,5 cm po złożeniu. Zaproszenie wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Do każdego zaproszenia dodana biała ozdobna koperta 120g GRATIS.
Zaproszenie składa się ze sztywnej kartki, zadrukowanej dwustronnie z nadrukowanym tekstem do wypisu.
DG 13 cena: 2,30 z UNIWERSALNYM TEKSTEM do własnego wypisania.
Nowoczesne zaproszenie na 18 urodziny wykonane z niepowlekanego, bezdrzewnego papieru klasy premium z wysokim współczynnikiem białości zapewniający doskonały kontrast dla tekstów i grafiki. Zaproszenie składa się ze sztywnej kartki, zadrukowanej dwustronnie z nadrukowanym tekstem do wypisu. Kolorowy wzór okładki nadrukowany precyzyjnym drukiem cyfrowym. Nadruk imitujący tekturę nawiązuje do stylu eko, a intensywne kolory przyciągają wzrok. Wymiary karnetu 13,5 cm x 13,5 cm po złożeniu. Do każdego zaproszenia dodana biała ozdobna koperta 120g GRATIS.
DG 14 cena: 2,30 z UNIWERSALNYM TEKSTEM do własnego wypisania.
Nowoczesne zaproszenie na urodziny w najmodniejszej neonowej kolorystyce dla dla pasjonatów gier komputerowych. Wykonane z niepowlekanego, bezdrzewnego papieru klasy premium z wysokim współczynnikiem białości zapewniający doskonały kontrast dla tekstów i grafiki. Modne zaproszenia wykonane w żywej kolorystyce z modnymi czcionkami, świetnie sprawdzi się dla fana gier komputerowych. Zaproszenie składa się ze sztywnej kartki, zadrukowanej dwustronnie z nadrukowanym tekstem do wypisu. Wzór okładki nadrukowany precyzyjnym drukiem cyfrowym. Wymiary karnetu 13,5 cm x 13,5 cm po złożeniu. Do każdego zaproszenia dodana biała ozdobna koperta 120g GRATIS.