Kontakt   |    O nas    |    Aktualności

Facebook Dgraf-zaproszenia ślubne

więcej zaproszeń na www.weselewkrakowie.com

 

Prośba o Świadkowanie

DG 101 Elegancki Karnet, papier opalizujący perłowy z ozdobną kokardą w kolorze bordowym (kolory kokardek do wyboru) z uniwersalną treścią (możliwość wydrukowania własnych życzeń) cena 11.00 zł /szt.
Wymiary okładki (160 x 297 mm), wkładka 155 x 297
Kolory wstążek do wyboru, dowolne
Karnet z wysuwaną dowolną treścią
Przykład treści uniwersalnej dla Świadka (możliwość własnych treści w cenie)
Przykład treści imiennej dla Świadkowej (możliwość własnych treści w cenie)
Przykład treści imiennej dla Świadka (możliwość własnych treści w cenie)
Prośba o świadkowanie dla Świadkowej, stylowa drewniana ramka o wymiarach 250 x 340 mm do postawienia lub zawieszenia z dowolnym nadrukiem (grafiką i treścią) i personalizacją imion świadków w cenie 35 zł.
Prośba o świadkowanie dla Świadka, stylowa drewniana ramka o wymiarach 250 x 340 mm do postawienia lub zawieszenia z dowolnym nadrukiem (grafiką i treścią) i personalizacją imion świadków w cenie 35 zł.
Prośba o świadkowanie dla Świadkowej, stylowa drewniana ramka o wymiarach 100 x 150 mm do postawienia lub zawieszenia z dowolnym nadrukiem (grafiką i treścią) i personalizacją imion świadków w cenie 15 zł.
Prośba o świadkowanie dla Świadka, stylowa drewniana ramka o wymiarach 100 x 150 mm do postawienia lub zawieszenia z dowolnym nadrukiem (grafiką i treścią) i personalizacją imion świadków w cenie 15 zł.
Ramki dla świadków w komplecie
DG 532 Pudełko dla Świadkowej Ozdobne format 142 x 142 mm, opalizujące wycinane laserem, papier opalizujący perłowy ekri z uniwersalną treścią (możliwość wydrukowania własnych życzeń i dedykacji imiennych) cena 15.00 zł /szt.
Środek pudełka dla świadkowej
DG 532 Pudełko dla Świadka Ozdobne format 142 x 142 mm, opalizujące wycinane laserem, papier opalizujący perłowy ekri z uniwersalną treścią (możliwość wydrukowania własnych życzeń i dedykacji imiennych) cena 15.00 zł /szt.
Środek pudełka dla świadka
Prośba o świadkowanie dla Świadkowej, stylowa drewniana ramka o wymiarach 100 x 150 mm do postawienia lub zawieszenia z dowolnym nadrukiem (grafiką i treścią) i personalizacją imion świadków w cenie 15 zł.
Prośba o świadkowanie dla Świadkowej, drewniane pudełko o wymiarach 100 x 100 z Drewnianą aplikacją w formie wianka z własną lub uniwersalną treścią w cenie 35 zł.
Prośba o świadkowanie dla Świadka, drewniane pudełko o wymiarach 100 x 100 z Drewnianą aplikacją w formie wianka z własną lub uniwersalną treścią w cenie 35 zł.
Piękne i niepowtarzalne pudełeczka dla Świadków
Przykład środka pudełka wraz z uniwersalną treścią
DG 310 cena 12.00 zł /szt. Prośba o Świadkowanie dla Świadka i Świadkowej na wino lub wódkę.
Wraz z Pudełeczkami na słodkości - wykonane ze sztywnego fakturowanego ozdobnego papieru Białego, z aplikacją drukowaną i tłoczoną.
Z personalizowaną treścią (możliwość wydrukowania własnych życzeń)
Wymiar 90 x 390mm