Kontakt   |    O nas    |    Aktualności

Facebook Dgraf-zaproszenia ślubne

więcej zaproszeń na www.weselewkrakowie.com

 

Kolekcja Trzecia

1000 cena: 3,60 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z szarego surowego w formie papieru imitującego strukturę betonu, który daje niezwykle nowoczesny wygląd. Na okładce znajdują się świąteczny motyw wykonany metodą cięcia laserowego z elementami hotstampingu w kolorze srebra i miedzi. Wkładka do nadruku jednostronnie srebrna dająca tło wycięciu na okładce
1003 cena: 3,60 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z szarego surowego w formie papieru imitującego strukturę betonu, który daje niezwykle nowoczesny wygląd. Na okładce znajdują się świąteczny motyw wykonany metodą cięcia laserowego wzbogacony srebrzeniem. Wkładka do nadruku matowa w kolorze zielonym dająca tło wycięciu na okładce. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
748z cena: 3,60 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z matowego papieru w kolorze soczystej zieleni. Na okładce znajdują się świąteczny motyw wykonany lakierem UV, niektóre elementy wzoru wycięte laserowo tworzą choinkę. Dodatkową ozdobą jest subtelne srebrzenie elementów i napisu Wesołych Świąt w trzech językach. Wkładka do nadruku metalizowana w kolorze srebrnym. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
841o cena: 3,60 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Kartka świąteczna z najnowszej kolekcji wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru barwionego w masie, w kolorze ecru. Na okładce znajdują się tłoczone napisy "Wesołych Świąt" w trzech językach. W centralnej części okładki został wycięty laserowo napis i kilka gwiazdek, przez które widoczny jest jednostronnie złoty środek.
832tb cena: 3,60 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości perłowego papieru w kolorze białym. Okładkę zdobi wytłoczona delikatna kratka z subtelnym srebrzeniem w postaci drobnych gwiazdek i napisu wesołych świąt w trzech językach. Wkładka do nadruku srebrna metalizowana.
832i cena: 3,60 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze granatowym. Okładkę zdobi wytłoczona delikatna kratka z subtelnym srebrzeniem w postaci drobnych gwiazdek i napisu wesołych świąt w trzech językach. Wkładka do nadruku srebrna metalizowana.
741 cena: 3,60 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze ecru. Na okładce znajduje się nadrukowany motyw świąteczny z drobnymi elementami pokrytymi zieloną folią. Wkładka do nadruku tekstu ecru matowa. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
766 cena: 3,10 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Drukowana kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru. Okładkę ozdabia zabawny, świąteczny motyw. Niektóre elementy zostały dodatkowo pokryte lakierem UV. Wkładka do nadruku biała matowa.
1011 cena: 3,65 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Nowoczesna karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru barwionego w masie w kolorze szarym. Okładkę ozdabia motyw świąteczny nawiązujący do transportu wykonany srebrną oraz czerwoną folią. Wkładka do nadruku z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze czerwonym. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
1009 cena: 3,65 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Nowoczesna karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru barwionego w masie o gumowej strukturze w kolorze czarnym. Okładkę ozdabia motyw świąteczny nawiązujący do transportu wykonany srebrną oraz czerwoną folią. Wkładka do nadruku z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze czerwonym.Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
825 cena: 3,40 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Kartka świąteczna wykonana z matowego papieru w kolorze ecru. Okładkę ozdabia nowoczesny, prosty w formie motyw śnieżynek wykonanych metodą hotstampingu w kolorze różowo-miedzianym. Dodatkowo drobne elementy zostały wycięte laserowo. Wkładka do nadruku jednostronnie stebrzona dająca tło wycięciu laserowemu. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
823eb cena: 3,40 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Kartka świąteczna wykonana z matowego, ekologicznego papieru w kolorze ecru. Okładkę ozdabia nowoczesny, prosty w formie motyw złoconych choinek z cięciem laserowym drobnych elementów. Wkładka do nadruku ecru matowa, dająca tło wycięciu laserowemu.
824 cena: 3,40 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Kartka świąteczna wykonana z matowego papieru w kolorze ecru. Okładkę ozdabia nowoczesny, ażurowy motyw wycięty laserowo z subtelnym złoceniem w postaci napisu w trzech językach. Wkładka do nadruku jednostronnie złocona dająca tło wycięciu laserowemu.
870c cena: 3,40 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości czerwonego matowego papieru. Na okładce znajduje się złocone choinki z napisem "Wesołych Świąt" w trzech językach. Wkładka do nadruku ecru matowa
875ag cena: 3,60 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Elegancka karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru o gumowej strukturze w kolorze czarnym . Okładkę ozdabia złocony motyw technicznej, geometrycznej bombki. Wkładka do nadruku z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze złotym.
875 brg cena: 3,60 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Elegancka karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru o gumowej strukturze w kolorze brązowym . Okładkę ozdabia złocony motyw technicznej, geometrycznej bombki. Wkładka do nadruku z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze złotym.
876az cena: 3,60 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Elegancka karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze antycznego złota. Okładkę ozdabia złocony motyw geometrycznej gwiazdki. Wkładka do nadruku z matowego papieru w kolorze ecru.
876 brg cena: 3,60 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Elegancka karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru o gumowej strukturze w kolorze brązowym . Okładkę ozdabia złocony motyw geometrycznej gwiazdki. Wkładka do nadruku z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze starego złota.
873ag cena: 3,60 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości czarnego matowego papieru o gumowej strukturze. Na okładce znajduje się złocona choinka. Wkładka do nadruku metalizowana w kolorze starego złota. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
873brgcena: 3,60 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości brązowego matowego papieru o gumowej strukturze. Na okładce znajduje się złocona choinka. Wkładka do nadruku metalizowana w kolorze starego złota.
873c cena: 3,60 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości czerwonego matowego papieru. Na okładce znajduje się złocona choinka. Wkładka do nadruku ecru matowa. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
742ng cena: 3,60 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Kartka świąteczna wykonana z granatowego matowego papieru, barwionego w masie o gumowej strukturze. Świąteczny motyw śnieżynki, wykonany metodą hotstampingu w kolorze złotym i granatowym. Wkładka do nadruku z białego matowego papieru
751c cena: 3,70 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Wyjątkowa kartka wykonana z matowego papieru w kolorze czerwonym. Okładkę ozdabia świąteczny motyw wykonany metodą hotstampinu w kolorze brązowym i białym, a dzięki nacięciom i odchyleniu ozdobnych elementów, tworzy przestrzenny układ. Wkładka do nadruku tekstu biała matowa.
759s cena: 3,60 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Wyjątkowa świąteczna karta wykonana z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze szarym. Okładkę ozdabia świąteczny motyw nawiązujący do popularnej gry w "kółko i krzyżyk" Elementy choinek i gwiazdek wykonane miedzianą folią, dzięki nacięciom wykonanym techniką laserową, mogą być dowolnie przekręcane lub wyrywane. Wkładka do nadruku z metalizowanego papieru w kolorze srebrnym.
743t cena: 3,60 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z matowego papieru w kolorze turkusowym. Na okładce znajdują się prosta w formie, geometryczna choinka wykonana metodą hotstampingu w kolorze niebieskim. Wkładka do nadruku matowa w kolorze białym.
850s cena: 3,60 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Klasyczna, elegancka kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze srebrnym. Okładkę zdobi wytłoczona delikatna kratka z subtelnym srebrzeniem w postaci drobnych gwiazdek i napisu wesołych świąt w trzech językach. Wkładka do nadruku białą matowa.
527s cena: 3,70 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Kartka świąteczna z najnowszej kolekcji wykonana z metalizowanego papieru w kolorze grafitowym. Na okładce znajdują się życzenia świąteczne w trzech językach oraz zbliżający się nowy rok. Ozdobny motyw wykonany techniką cięcia laserowego oraz metodą hot print w kolorze srebrnym. Wkładka do nadruku tekstu czerwona metalizowana.
910bp cena: 3,60 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze brązowym. Okładkę ozdabia nadrukowany świąteczny moty, z drobnymi elementami wyciętymi laserowo. Wkładka do nadruku tekstu jednostronnie złota dająca tło wycięciu.
887m cena: 3,60 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Wyjątkowa kartka świąteczna wykonana z innowacyjnego papieru w kolorze miedzianym. Okładkę ozdabia motyw świąteczny w formie bombki wykonany miedziano-różową folią. Wkładka do nadruku ecru matowa. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny nadruk, dokładność wykonania oraz wysokiej jakości papier.
821 cena: 3,60 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Kartka świąteczna wykonana z matowego papieru w kolorze ecru. Okładkę ozdabia nadrukowane miasteczko w zimowej scenerii.Okienka w kamieniczkach oraz śnieżynki zostały wycięte laserowo. Wkładka do nadruku jednostronnie srebrna, dająca tło wycięciu w okładce. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
778 te cena: 3,60 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Świąteczna karta z kolekcji ECO DESIGN wykonana ze sztywnego matowego ekologicznego,w stu procentach recyklingowego papieru w kolorze brązowym. W centralnej części znajduje się wycięta laserowo gwiazda. Okładkę ozdabia napis "Wesołych Świąt". Przez wycięcie widoczny jest nadruk życzeń wykonanych w różnych językach. Wkładka do nadruku tekstu matowa w kolorze żółtym.
809 cena: 3,60 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Drukowana kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru. Okładkę ozdabia barwny, świąteczny motyw. Niektóre elementy zostały dodatkowo pokryte lakierem UV. Wkładka do nadruku biała matowa. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Nowoczesne techniki drukarskie, dokładność wykonania oraz wysokiej jakości papier są nieocenionym atutem kart.