Kontakt   |    O nas    |    Aktualności

 

Z przyczyn technicznych do kontaktu

zapraszamy na nowego e-maila: info@dgraf.pl

 

Kolekcja Trzecia

W JAKI SPOSÓB DOKONAĆ ZAKUPU NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ? 

  •  Nie płacimy żadnych pieniędzy z góry! 
  • Płatność należy dokonać po uzgodnieniu formy płatności i terminu 
  • Preferowana faktura na przelew

ZAMÓW KARTKI przez stronę WWW (automat zamówieniowy) lub E-MAILOWO: info@weselewkrakowie.com bądź u nas w LOKALU

Po złożonym zamówieniu oddzwonimy i Ustalimy przebieg realizacji!

TREŚCI: dowolne (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie, rozwiń zakładkę kartki świąteczne lub prześlij nam własne)

CENY BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! Minimalne zamówienie zaproszeń to 15 sztuk. 

 ODBIÓR kartek: odbiór osobisty - 0 zł., wysyłka do paczkomatu Inpost - 15 z ł., Kurier DPD - 18 zł.
1003 cena: 4,75 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z szarego surowego w formie papieru imitującego strukturę betonu, który daje niezwykle nowoczesny wygląd. Na okładce znajdują się świąteczny motyw wykonany metodą cięcia laserowego wzbogacony srebrzeniem. Wkładka do nadruku matowa w kolorze zielonym dająca tło wycięciu na okładce. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
841o cena:4,95 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Kartka świąteczna z najnowszej kolekcji wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru barwionego w masie, w kolorze ecru. Na okładce znajdują się tłoczone napisy "Wesołych Świąt" w trzech językach. W centralnej części okładki został wycięty laserowo napis i kilka gwiazdek, przez które widoczny jest jednostronnie złoty środek.
832tb cena: 4,65 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości perłowego papieru w kolorze białym. Okładkę zdobi wytłoczona delikatna kratka z subtelnym srebrzeniem w postaci drobnych gwiazdek i napisu wesołych świąt w trzech językach. Wkładka do nadruku srebrna metalizowana.
832i cena: 4,65 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze granatowym. Okładkę zdobi wytłoczona delikatna kratka z subtelnym srebrzeniem w postaci drobnych gwiazdek i napisu wesołych świąt w trzech językach. Wkładka do nadruku srebrna metalizowana.
741 cena: 4,50 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze ecru. Na okładce znajduje się nadrukowany motyw świąteczny z drobnymi elementami pokrytymi zieloną folią. Wkładka do nadruku tekstu ecru matowa. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
825 cena: 4,50 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Kartka świąteczna wykonana z matowego papieru w kolorze ecru. Okładkę ozdabia nowoczesny, prosty w formie motyw śnieżynek wykonanych metodą hotstampingu w kolorze różowo-miedzianym. Dodatkowo drobne elementy zostały wycięte laserowo. Wkładka do nadruku jednostronnie stebrzona dająca tło wycięciu laserowemu. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
870c cena: 3,75z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości czerwonego matowego papieru. Na okładce znajduje się złocone choinki z napisem "Wesołych Świąt" w trzech językach. Wkładka do nadruku ecru matowa
873c cena: 4,25 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości czerwonego matowego papieru. Na okładce znajduje się złocona choinka. Wkładka do nadruku ecru matowa. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
751c cena: 4,35 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Wyjątkowa kartka wykonana z matowego papieru w kolorze czerwonym. Okładkę ozdabia świąteczny motyw wykonany metodą hotstampinu w kolorze brązowym i białym, a dzięki nacięciom i odchyleniu ozdobnych elementów, tworzy przestrzenny układ. Wkładka do nadruku tekstu biała matowa.
742ng cena: 4,30 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Kartka świąteczna wykonana z granatowego matowego papieru, barwionego w masie o gumowej strukturze. Świąteczny motyw śnieżynki, wykonany metodą hotstampingu w kolorze złotym i granatowym. Wkładka do nadruku z białego matowego papieru
759s cena: 4,53 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Wyjątkowa świąteczna karta wykonana z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze szarym. Okładkę ozdabia świąteczny motyw nawiązujący do popularnej gry w "kółko i krzyżyk" Elementy choinek i gwiazdek wykonane miedzianą folią, dzięki nacięciom wykonanym techniką laserową, mogą być dowolnie przekręcane lub wyrywane. Wkładka do nadruku z metalizowanego papieru w kolorze srebrnym.
743t cena: 4,30 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z matowego papieru w kolorze turkusowym. Na okładce znajdują się prosta w formie, geometryczna choinka wykonana metodą hotstampingu w kolorze niebieskim. Wkładka do nadruku matowa w kolorze białym.
850s cena: 4,45 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Klasyczna, elegancka kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze srebrnym. Okładkę zdobi wytłoczona delikatna kratka z subtelnym srebrzeniem w postaci drobnych gwiazdek i napisu wesołych świąt w trzech językach. Wkładka do nadruku białą matowa.
910bp cena: 4,50 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze brązowym. Okładkę ozdabia nadrukowany świąteczny moty, z drobnymi elementami wyciętymi laserowo. Wkładka do nadruku tekstu jednostronnie złota dająca tło wycięciu.
1002 cena: 4,85 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z szarego surowego w formie papieru imitującego strukturę betonu, który daje niezwykle nowoczesny wygląd. Na okładce znajdują się świąteczny motyw wykonany metodą hotstampingu. Wkładka do nadruku biała matowa. Karta świąteczna wykonana z szarego surowego w formie papieru imitującego strukturę betonu, który daje niezwykle nowoczesny wygląd. Na okładce znajdują się świąteczny motyw wykonany metodą hotstampingu. Wkładka do nadruku biała matowa. Koperta w cenie kartki.
954in cena: 4,45 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Elegancka karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru barwionego w masie w kolorze granatowym. Okładkę ozdabia motyw bogato zdobionej bombki wykonanej techniką hotstampingu. Ozdobny wzór jest delikatnie tłoczony. Wkładka do nadruku biała matowa. Koperta w cenie kartki.
917 cena: 4,85 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna z motywem renifera wykonana techniką cięcia laserowego i hotstampingu. Okładka karty wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze brązowym z delikatną fakturą. Wkładka do nadruku matowa beżowa. Koperta w cenie kartki.
895bg cena: 4,35 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna z subtelnym złoceniem i małą choinką wyciętą laserowo. Okładka w kolorze bordowym z wysokiej jakości papieru barwionego w masie. Wkładka do nadruku z jednostronnie złotego papieru. Koperta w cenie kartki.
896br cena: 4,99 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości brązowego matowego papieru. Na okładce znajduje się złocona choinka z elementami wyciętymi laserowo. Wkładka do nadruku metalizowana w kolorze starego złota. Koperta w cenie kartki.
748zbg cena: 4,85 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z aksamitnego w dotyku, czerwonego papieru o gumowej strukturze. Na okładce znajdują się swiąteczny motyw wykonany lakierem UV, niektóre elementy wzoru wycięte laserowo tworzą choinkę.Dodatkową ozdobą jest złocenie drobnych elementów i napisu Wesołych Świąt w trzech językach.
DG 980TZ cena: 5,40 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 250 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Karta świąteczna z najnowszej kolekcji wykonana z najwyższej jakości metalizowanego papieru w kolorze ecru. Ozdobny motyw kartki wykonany techniką cięcia laserowego i złocenia. Nowoczesne techniki drukarskie, dokładność wykonania oraz wysokiej jakości papier są nieocenionym atutem kart.Wkładka do nadruku z jednostronnie złotego papieru dającego tło wycięciu laserowemu w okładce.
DG 980cz cena: 5,10 lub 5,40 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 250 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Karta świąteczna z najnowszej kolekcji wykonana z najwyższej jakości czerwonego papieru o gumowej strukturze. Ozdobny motyw kartki wykonany techniką cięcia laserowego i złocenia. Nowoczesne techniki drukarskie, dokładność wykonania oraz wysokiej jakości papier są nieocenionym atutem kart.Wkładka do nadruku z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze złota. Nadruk logotypu wewnątrz karty pod życzeniami GRATIS.
DG 240NG cena: 5,50 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 300 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Karta świąteczna z najnowszej kolekcji wykonana z najwyższej jakości granatowego papieru. Przód okładki ozdobiony fantazyjnie wyciętymi dwiema bombkami. Niektóre elementy powleczone zostały srebrną folią. Dodatkową ozdobą są srebrne gwiazdki. Wkładka do nadruku jednostronnie srebrna
DG 989 cena: 5,50 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 250 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Karta świąteczna z najnowszej kolekcji wykonana z najwyższej jakości złotego papieru barwionego w masie z opalizującymi drobinkami. Okładka prezentuje świąteczny ażurowy motyw precyzyjnie wycięty metodą laserową, dodatkowo ozdobiony hotstampingiem w kolorze czarnym. Nowoczesne techniki drukarskie, dokładność wykonania oraz wysokiej jakości papier są nieocenionym atutem kart.Wkładka do nadruku z jednostronnie złotego papieru dającego tło wycięciu laserowemu w okładce
DG 1064 cena: 4,75 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 260 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Elegancka kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości ozdobnego papieru barwionego w masie w kolorze czarnym o strukturze przypominającej gumę. Czarną okładkę ozdabia połyskujący świąteczny motyw bombki wykonany techniką hotstampingu. Wkładka do nadruku wykonana z metalizowanego beżowego papieru.
DG 871ag cena: 6,20 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 260 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Elegancka karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru o gumowej strukturze w kolorze czarnym . Okładkę ozdabia motyw choinki, wykonany trzema różnymi rodzajami folii. Dodatkowo elementy tłoczone dają ciekawy trójwymiarowy efekt. Wkładka do nadruku z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze starego złota. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
DG 1056 cena: 5,50 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 260 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Karta świąteczna 3D z ozdobnym ornamentem śnieżynki. Karta wykonana z wysokiej jakości matowego papieru barwionego w masie w kolorze granatowym z bogatym srebrzeniem oraz wyciętą laserowo śnieżynką wykonaną z dwóch rodzajów ozdobnych papierów. Wycięty laserowo wzór gwiazdki daje ciekawy trójwymiarowy efekt. Wkładka do nadruku biała matowa.
DG 1058 cena: 5,50 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 260 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Karta świąteczna 3D z ozdobnym ornamentem śnieżynki. Karta wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru barwionego w masie w kolorze ecru z bogatym złoceniem oraz wyciętą laserowo śnieżynką wykonaną z dwóch rodzajów ozdobnych papierów. Mieniąca się okładka oraz wzór wyciętej laserowo gwiazdki daje ciekawy trójwymiarowy efekt. Wkładka do nadruku ecru matowa.
DG 987 cena: 4,85 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 300 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Świąteczna karta wykonana ze sztywnego matowego, ekologicznego papieru. Zdobienie wykonane techniką hotstampingu w kolorze złotym i czarnym oraz precyzyjnego cięcia laserowego. Przez wycięcie laserowe widoczny jest jednostronnie złota wkładka. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
DG 1001 cena: 4,75 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 250 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości czarnego matowego papieru o gumowej strukturze. Na okładce znajduje się biały nadruk grafiki z motywem świątecznym. Wkładka do nadruku biała matowa. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
DG 1035 cena: 5,50 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 250 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Karta z najnowszej kolekcji wykonana z metalizowanego papieru w kolorze granatowym. Kartę ozdabia choinka z drobnych gwiazdek wykonana metodą hotstampingu z wykorzystaniem złotej folii. Wkładka do nadruku biała matowa.
DG 1007 cena: 4,75 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 260 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości papieru o gumowej strukturze w kolorze czarnym. Na okładce znajduje się nadrukowany motyw świąteczny. Uroku dodają wycięte laserowo gwiazdki. Wkładka do nadruku jednostronnie złota, dająca tło wyciętym elementom w okładce.
DG 930K cena: 4,65 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 260 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Nowoczesna karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru barwionego w masie o gumowej strukturze w kolorze czarnym . Okładkę ozdabia złocony, techniczny motyw świąteczny. Wkładka do nadruku z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze starego złota.
887m cena: 4,25 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Wyjątkowa kartka świąteczna wykonana z innowacyjnego papieru w kolorze miedzianym. Okładkę ozdabia motyw świąteczny w formie bombki wykonany miedziano-różową folią. Wkładka do nadruku ecru matowa. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny nadruk, dokładność wykonania oraz wysokiej jakości papier.
Wyjątkowa kartka świąteczna wykonana z innowacyjnego papieru w kolorze miedzianym. Okładkę ozdabia motyw świąteczny w formie bombki wykonany miedziano-różową folią. Wkładka do nadruku ecru matowa.
DG 940 ng cena: 5,45 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 260 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru o gumowej strukturze w kolorze granatowym. Ozdobny motyw wykonany techniką cięcia laserowego oraz hotstampingu. Wkładka do nadruku biała matowa.
DG 871bgr cena: 6,10 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 260 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Elegancka karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru o gumowej strukturze w kolorze brązowym . Okładkę ozdabia motyw choinki, wykonany trzema różnymi rodzajami folii. Dodatkowo elementy tłoczone dają ciekawy trójwymiarowy efekt. Wkładka do nadruku z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze starego złota.
DG 472ni cena: 6,00 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 220 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Kartka świąteczna z najnowszej kolekcji wykonana z matowego papieru w kolorze ciemnym niebieskim. Na okładce znajduje się choinka, wykonana metodą flokowania. Gwiazdki na choince oraz napis "Wesołych Świąt" wykonane są srebrną folią. Wkładka do nadruku tekstu metalizowana w kolorze niebieskim.
DG 1088 cena: 4,55 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 300 g/m2 WKŁADKA: gramatura 135 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Karta świąteczna wykonana z jednostronnie srebrzonego, sztywnego papieru z nowatorską techniką druku z użyciem matowego lakieru hybrydowego. Kartkę w zielonej kolorystyce ozdabia świąteczna choinka. Wkładka do nadruku biała matowa. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
DG 605S1 cena: 5,40 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 285 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości papieru w kolorze srebrnym. Na okładce znajduje się leśny krajobraz wykonany techniką cięcia laserowego, wzbogacony o elementy pokryte srebrną folią. Nadruk na pierwszej stronie wkładki, daje tło wycięciu w okładce. Środek biały. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
DG 605ng cena: 5,40 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 260 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Karta świąteczna wykonana z matowego papieru w kolorze granatowym. Na okładce znajduje się leśny krajobraz wykonany techniką cięcia laserowego, wzbogacony o elementy wysrebrzone. Nadruk na pierwszej stronie wkładki, daje tło wycięciu w okładce. Środek biały.
DG 644cg cena: 5,40 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 260 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Karta świąteczna wykonana z aksamitnego w dotyku, czerwonego papieru o gumowej strukturze. Na okładce znajdują się geometryczna, wysrebrzona choinka z wytłoczonymi czerwonymi bombkami. Wkładka do nadruku matowa w kolorze białym.
DG 647sp cena: 4,45 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 250 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie
Kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości szarego matowego papieru. Okładkę ozdabia rysunek techniczny śnieżynki z miejscem na logo. Środek karty biały matowy. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
DG 647bp cena: 4,45 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 250 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie
Kartka świąteczna wykonana ze sztywnego, matowego papieru w kolorze brązowym. Okładkę ozdabia rysunek techniczny śnieżynki z miejscem na logo. Środek karty biały matowy. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
DG 1095 cena: 4,55 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 300 g/m2 WKŁADKA: gramatura 135 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Karta świąteczna wykonana z jednostronnie srebrzonego, sztywnego papieru z nowatorską techniką druku z użyciem matowego lakieru hybrydowego. Kartkę w zielonej kolorystyce ozdabia w centralnej części wycięcie, przez które widoczna jest wkładka zaproszenia. Wkładka do nadruku biała matowa.
DG 681ng cena: 4,95 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 270 g/m2 Z tyłu katy znajduje się logo naszej firmy. WKŁADKA: gramatura 135 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Karta świąteczna wykonana z aksamitnego, matowego papieru o gumowej strukturze z innowacyjną techniką druku. Okładkę ozdabia witrażowa bombka z wysrebrzonymi elementami. Wkładka do nadruku białą matowa.
DG 750ng cena: 5,09 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 250 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Karta świąteczna wykonana z aksamitnego, matowego papieru o gumowej strukturze z innowacyjną techniką druku. Okładkę ozdabia zimowy krajobraz z delikatnym srebrzeniem. Wkładka do nadruku biała matowa. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
DG 638s cena: 4,65 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 250 g/m2 WKŁADKA: gramatura 125 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Kartka świąteczna wykonana z ozdobnego, srebrnego metalizowanego papieru. Okładkę zdobi świąteczny motyw wykonany innowacyjną techniką druku. Na okładce znajduje się trzy kolorowe choinki z subtelnym srebrzeniem. Napis Wesołych Świąt Bożego Narodzenia wykonany srebrną folią. Wkładka do nadruku biała matowa.
DG 656s2 cena: 5,30 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 350 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Nowoczesna karta świąteczna wykonana ze sztywnego, matowego papieru w kolorze grafitowym. Okładkę ozdabia wycięta laserowo choionka oraz srebrny napis "Wesołych Świąt" Wkładka do nadruku tekstu matowa w kolorze zielonym.
DG 727cg cena: 5,45 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 250 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Świąteczna karta wykonana z wysokiej jakości czerwonego matowego papieru. Okładkę ozdabia srebrzona bombka z zimowym pejzażem wykonanym techniką cięcia laserowego oraz srebrzenia. Wkładka do nadruku biała, matowa.
DG 727b3 cena: 5,04 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 250 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Świąteczna karta wykonana z wysokiej jakości brązowego, delikatnie fakturowanego matowego papieru. Okładkę ozdabia złocona bombka z zimowym pejzażem wykonanym techniką cięcia laserowego oraz złocenia. Wkładka do nadruku ecru, matowa.
DG 727ng cena: 5,25 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 250 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Świąteczna karta wykonana z wysokiej jakości granatowego matowego papieru o gumowej strukturze. Okładkę ozdabia srebrzona bombka z zimowym pejzażem wykonanym techniką cięcia laserowego oraz srebrzenia. Wkładka do nadruku biała, matowa.
DG 938tb cena: 4,50 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 260 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze białym. Okładkę ozdabia nowoczesny motyw choinki wykonany techniką hotstampingu w kolorze miedzianym. Wkładka do nadruku biała matowa.
DG 936tb cena: 4,40 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 260 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze białym. Okładkę ozdabia nowoczesny motyw choinki wykonany techniką hotstampingu w kolorze miedzianym. Wkładka do nadruku biała matowa.
DG 939tb cena: 4,45 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 260 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze białym. Okładkę ozdabia nowoczesny motyw choinki wykonany techniką hotstampingu w kolorze miedzianym. Wkładka do nadruku biała matowa.
DG 954mz cena: 4,50 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 260 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Elegancka karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości jednostronnie złotego matowego papieru. Okładkę ozdabia motyw bogato zdobionej bombki wykonanej techniką hotstampingu. Wzór jest delikatnie tłoczony. Wkładka do nadruku ecru matowa.
DG 953 cena: 4,86 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 260 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Karta świąteczna z najnowszej kolekcji wykonana z najwyższej jakości matowego papieru o delikatnej strukturze w kolorze złamanej bieli. Zdobienie okładki wykonane metodą druku i złocenia. Wkładka do nadruku z wysokiej jakości matowego papieru barwionego w masie w kolorze czerwonym.