Kontakt   |    O nas    |    Aktualności

Facebook Dgraf-zaproszenia ślubne

więcej zaproszeń na www.weselewkrakowie.com

 

Kolekcja Druga

1031 cena: 5,30 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Wyjątkowa kartka świąteczna, wykonana z wysokiej jakości papieru barwionego w masie w kolorze rustykalnego złota. W centralnej części nadrukowana została bombka ozdobiona napisem "Wesołych Świąt"w postaci trójwymiarowej aplikacji. Wkładka do nadruku tekstu jednostronnie złota. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
1001 cena: 4,20 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości czarnego matowego papieru o gumowej strukturze. Na okładce znajduje się biały nadruk grafiki z motywem świątecznym. Wkładka do nadruku biała matowa. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
1007 cena: 4,20 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości papieru o gumowej strukturze w kolorze czarnym. Na okładce znajduje się nadrukowany motyw świąteczny. Uroku dodają wycięte laserowo gwiazdki. Wkładka do nadruku jednostronnie złota, dająca tło wyciętym elementom w okładce. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
472ng cena: 4,90 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Kartka świąteczna z najnowszej kolekcji wykonana z matowego papieru w kolorze ciemnym niebieskim. Na okładce znajduje się choinka, wykonana metodą flokowania. Gwiazdki na choince oraz napis "Wesołych Świąt" wykonane są srebrną folią. Wkładka do nadruku tekstu metalizowana w kolorze niebieskim.
830 eco cena: 4,50 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Wyjątkowa kartka świąteczna wykonana ze sztywnego ekologicznego papieru. Okładkę ozdabia śnieżynka wykonana techniką cięcia laserowego oraz hotstampingu w kolorze miedzianym. Do okładki przymocowana jest wycięta laserowo aplikacja w postaci gwiazdki, dająca karcie trójwymiarowy efekt. Wkładka do nadruku ecru matowa
871ag cena: 5,00 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Elegancka karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru o gumowej strukturze w kolorze czarnym . Okładkę ozdabia motyw choinki, wykonany trzema różnymi rodzajami folii. Dodatkowo elementy tłoczone dają ciekawy trójwymiarowy efekt. Wkładka do nadruku z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze starego złota.
899 cena: 4,20 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Elegancka karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru. Okładkę ozdabia nowoczesny motyw geometrycznej bombki wykonanej techniką hotstampingu i cięcia laserowego. Uroku dodaje kokardka wykonana z satynowej wstążki w kolorze beżowym. Wkładka do nadruku z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze beżowym.
923 cena: 3,90 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna z najnowszej kolekcji wykonana z najwyższej jakości matowego papieru o delikatnej strukturze w kolorze złamanej bieli. Zdobienie okładki wykonane metodą cięcia laserowego i złocenia. Wkładka do nadruku ecru matowa. Na pierwszej stronie wkładki znajduje się nadrukowana kula ziemska, dająca tło wycięciu laserowemu w okładce.
956 cena: 4,80 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Świąteczna karta z kolekcji ECO DESIGN wykonana ze sztywnego matowego papieru w dotyku dającego wrażenie papieru woskowanego. Uroku dodaje aplikacja w postaci wyciętego laserowo wianka przywiązanego brązowym woskowanym sznurkiem. W centralnej części wycięcie laserowe przez które widoczny jest monochromatyczny leśny pejzaż. Wkładka do nadruku ekologiczna.
957 cena: 4,30 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Świąteczna karta z kolekcji ECO DESIGN wykonana z wysokiej jakości brązowego papieru z widocznymi drobinkami złota. W centralnej części znajduje się wycięta laserowo ażurowa bombka, która dzięki nacięciom w okładce może być wyrwana z okładki, tworząc osobny element dekoracyjny. Wkładka do nadruku z ekologicznego, brązowego papieru. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
963 cena: 4,00 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości metalizowanego ciemnego papieru barwionego w masie połyskującego na złoto. Na okładce znajduje się napis wesołych świąt na tle delikatnie obsypanej złotem bombki.Wkładka do nadruku tekstu metalizowana w kolorze starego złota .Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
964 cena: 4,00 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości metalizowanego ciemnego papieru barwionego w masie połyskującego na złoto. Na okładce znajduje się złoty wzór nawiązujący do bombki. W centralnej części wycięcie laserowe, przez które widoczna jest jednostronnie złota wkładka do nadruku życzeń. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale
966 cena: 4,00 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości metalizowanego ciemnego papieru barwionego w masie połyskującego na złoto z nowoczesnym motywem wykonanym techniką hostampingu złotą folią.Wkładka do nadruku tekstu metalizowana w kolorze starego złota .Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
967 cena: 4,40 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Elegancka karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego czarnego papieru z wyciętym laserowo nowoczesnym motywem bombki. Wkładka do nadruku jednostronnie złota, dająca tło ażurowemu wycięciu w okładce. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
970 cena: 4,20 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru barwionego w masie w kolorze oliwkowym. Okładkę ozdabia nowoczesny motyw bombki wykonany techniką hotstampingu w kolorze brązowym i złotym. Wkładka do nadruku wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze starego złota.
975 cena: 4,20 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru barwionego w masie w kolorze zielonym. Okładkę ozdabia nowoczesny motyw choinki wykonany techniką hotstampingu, zieloną folią i cięcia laserowego. Wkładka do nadruku wykonana z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze zielonym.
976 cena: 4,20 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru barwionego w masie z widocznymi złotymi refleksami. Okładkę ozdabia nowoczesny motyw choinki wykonany techniką złocenia i cięcia laserowego. Wkładka do nadruku wykonana z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze zielonym.
977 cena: 4,90 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego, delikatnie fakturowanego papieru barwionego w masie w kolorze beżowym z ozdobnym tłoczeniem imitującą szycie. W centralnej części karty znajduje się aplikacja w postaci bombki z wyjątkowo grubego papieru ze złoceniem. Wkładka do nadruku ecru matowa.
978 cena: 4,90 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru barwionego w masie w kolorze granatowym z ozdobnym tłoczeniem imitującą szycie. W centralnej części karty znajduje się aplikacja w postaci bombki z wyjątkowo grubego papieru ze złoceniem. Wkładka do nadruku wykonana z metalizowanego papieru w kolorze starego złota.
980tz cena: 4,90 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna z najnowszej kolekcji wykonana z najwyższej jakości metalizowanego papieru w kolorze ecru. Ozdobny motyw kartki wykonany techniką cięcia laserowego i złocenia. Nowoczesne techniki drukarskie, dokładność wykonania oraz wysokiej jakości papier są nieocenionym atutem kart.Wkładka do nadruku z jednostronnie złotego papieru dającego tło wycięciu laserowemu w okładce.
987 cena: 4,40 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Wyjątkowa kartka świąteczna, Świąteczna karta z kolekcji ECO DESIGN wykonana ze sztywnego matowego, ekologicznego papieru. Zdobienie wykonane techniką hotstampingu w kolorze złotym i czarnym oraz precyzyjnego cięcia laserowego. Przez wycięcie laserowe widoczny jest jednostronnie złota wkładka.
988 cena: 3,90 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości metalizowanego, złotego papieru barwionego w masie. Okładkę zdobi motyw świąteczny wykonany metodą hotstamping przy użyciu folii czarnej, oraz czerwonej. Wkładka do nadruku z ozdobnego papieru w kolorze czerwonym matowym. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
989 cena: 4,20 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna z najnowszej kolekcji wykonana z najwyższej jakości złotego papieru barwionego w masie z opalizującymi drobinkami. Okładka prezentuje świąteczny ażurowy motyw precyzyjnie wycięty metodą laserową, dodatkowo ozdobiony hotstampingiem w kolorze czarnym. Nowoczesne techniki drukarskie, dokładność wykonania oraz wysokiej jakości papier są nieocenionym atutem kart.
991 cena: 3,80 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru ze złotymi drobinkami. Okładkę ozdabia świąteczny motyw choinki wykonanej techniką cięcia laserowego i złocenia. Uroku dodaje satynowa kokardka. Na dole złoty napis Wesołych Świąt. Wkładka do nadruku metalizowana w kolorze starego złota.
992 cena: 3,40 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z matowego papieru pokrytego satynową, przyjemną w dotyku folią. Nadruk motywu Trzech Króli uszlachetniony został hotstampingiem w kolorze miedzianym. Na dole napis Wesołych Świąt. Wkładka do nadruku w kolorze białym matowym.
993 cena: 3,40 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z matowego papieru pokrytego satynową, przyjemną w dotyku folią. Nadruk motywu kolorowej bombki uszlachetniony został hotstampingiem w kolorze miedzianym. Na dole napis Wesołych Świąt. Wkładka do nadruku w kolorze białym matowym.
994 cena: 3,40 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z matowego papieru pokrytego satynową, przyjemną w dotyku folią. Nadruk motywu kolorowej choinki uszlachetniony został hotstampingiem w kolorze miedzianym. Na dole napis Wesołych Świąt. Wkładka do nadruku w kolorze białym matowym.
995 cena: 3,40 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z matowego papieru pokrytego satynową, przyjemną w dotyku folią. Nadruk motywu kolorowego renifera uszlachetniony został hotstampingiem w kolorze miedzianym. Na dole napis Wesołych Świąt. Wkładka do nadruku w kolorze białym matowym.
1004 cena: 5,20 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Świąteczna karta wykonana z papieru barwionego w masie w kolorze brązowym. Uroku dodaje aplikacja w postaci wyciętej laserowo bombki przywiązanej białym woskowanym sznurkiem. W centralnej części wycięcie laserowe przez które widoczny jest monochromatyczny zimowy pejzaż. Wkładka do nadruku ecru.
1005 cena: 3,79 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości barwionego w masie papieru w kolorze zielonym. Okładkę ozdabia świąteczny motyw choinki wykonanej techniką cięcia laserowego i złocenia. Na dole złoty napis "Wesołych Świąt" w języku polskim oraz angielskim. Wkładka do nadruku metalizowana w kolorze starego złota.
1006 cena: 5,20 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Świąteczna karta wykonana z papieru barwionego w masie w kolorze granatowym. W centralnej części wycięcie laserowe przez które widoczny jest monochromatyczny zimowy pejzaż. Wkładka do nadruku biała matowa.Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
1009 cena: 3,65 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Nowoczesna karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru barwionego w masie o gumowej strukturze w kolorze czarnym. Okładkę ozdabia motyw świąteczny nawiązujący do transportu wykonany srebrną oraz czerwoną folią. Wkładka do nadruku z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze czerwonym.Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
1010 cena: 4,16 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru o gumowej strukturze w kolorze granatowym. Ozdobny motyw świąteczny choinki wykonany techniką cięcia laserowego oraz hotstampingu w kolorze srebrnym. Wkładka do nadruku szara metalizowana. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
1013 cena: 5,20 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Wyjątkowa kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości czarnego matowego papieru barwionego w masie. Okładkę ozdabia wycięcie, do którego przywiązana jest złota aplikacja z motywem świątecznym. Przez wycięte koło widoczny jest napis nadrukowany na pierwszej stronie wkładki. Papierowa aplikacja przymocowana za pomocą czarnego sznurka. Wkładka do nadruku metalizowana złota.
1015 cena: 4,20 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Nowoczesna kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze granatowym. Okładkę zdobi delikatny pattern w kolorze granatowym oraz wycięcie laserowe, przez które widoczna jest lustrzana wkładka. Kolor wkładki jednostronnie złoty. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
1016 cena: 4,20 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Nowoczesna kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze czarnym. Okładkę zdobi delikatny pattern w kolorze czarnym oraz wycięcie laserowe, przez które widoczna jest lustrzana wkładka. Kolor wkładki jednostronnie srebrny. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny nadruk, dokładność wykonania oraz wysokiej jakości papier.
HB 1229 cena: 4,90 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego, delikatnie fakturowanego papieru. W centralnej części karty znajduje się złocona aplikacja w postaci bombki z wyjątkowo grubego papieru. Okładkę zdobi złota ramka oraz wycięcie laserowe, przez które widoczna jest ozdobna wkładka dająca tło aplikacji. Wkładka do nadruku wykonana z metalizowanego papieru w kolorze starego złota. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.